Bmpsz header

Pécsváradi Tagintézménye

Baranya Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Pécsiváradi Tagintézménye

Tagintézményi hírek

Illetékességi Terület

Apátvarasd, Erdősmecske, Erzsébet, Fazekasboda, Geresdlak, Hidas, Kátoly, Kékesd, Lovászhetény, Martonfa, Mecseknádasd, Nagypall, Óbánya, Ófalu, Pécsvárad, Szellő, Zengővárkony

Nevelési-Oktatási Intézmények

Iskolák:

  • Benedek Elek Német Nemzetiségi Általános Iskola, Hidas
  • Kodolányi János Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti
       Iskola Geresdlaki Német Nemzetiségi Tagiskolája
  • Kodolányi János Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti
       Iskola Nagypalli Német Nemzetiségi Tagiskolája
  • Kodolányi János Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti
       Iskola, Pécsvárad
  • Kodolányi János Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti
       Iskola Zengővárkonyi Német Nemzetiségi Tagiskolája
  • Liszt Ferenc Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
       Erdősmecskei Tagiskolája
  • Liszt Ferenc Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola,
       Mecseknádasd
  • Pécsi SZC II. Béla Gimnáziuma, Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma Pécsvárad

Óvodák:

  • Erzsébeti Gyermekszív Óvoda
  • Erdősmecskei Óvoda
  • Geresdlaki Német Nemzetiségi Napraforgó Óvoda
  • Mecseknádasdi Schloossgarten Óvoda és Bölcsőde
  • Nagypalli Német Nemzetiségi Óvoda
  • Ófalui Német Nemzetiségi Kétnyelvű Óvoda
  • Szivárvány Óvoda, Hidas
  • Pécsváradi Szivárvány Német Nemzetiségi Óvoda és Bölcsőde
  • Gyöngyösbokréta Óvoda, Zengővárkony

Tagintézmény címe:

7720 Pécsvárad
Kossuth Lajos utca 4.

Telefonszáma:

+36 72/566-041

+36 30/831-2921

Email:

bmpsz.pecsvarad@gmail.com

Ügyintézési idő:

H.-CS. 8:00 - 16:00
    P.     8:00 - 14:00


Tagintézmény-vezető

Garamfalvi Annamária

Garamfalvi Annamária

(óvónő, általános iskolai tanító, tanulásban akadályozottak pedagógiája szakos gyógypedagógiai tanár, fejlesztő tanári pedagógus szakvizsga)


Munkatársak

Gyógypedagógus

Kopa Zoltánné

(gyógypedagógus látássérültek pedagógiája szakirányon, tanulásban akadályozottak szakos gyógypedagógiai tanár, szakvizsgázott pedagógus sajátos nevelési igényű tanulók integrációs tanára)

Füredi Alexandra

(gyógypedagógus, logopédia szakos tanár)

Gyógytestnevelő

Bajor Margit

(általános iskolai tanító gyógytestnevelés szakkollégiumi képzéssel, gyógypedagógus, tanulásban akadályozottak pedagógiája szakos tanár, szakvizsgázott pedagógus sajátos nevelési igényű tanulók integrációs tanára)

Szakálosné Panta Dóra

(általános iskola tanító gyógytestnevelés szakkollégium képzéssel, szakvizsgázott pedagógus tehetségfejlesztő specializációval)

Pszichológus

Mézes Janka

(klinikai és mentálhigiéniai gyermek- és ifjúsági szakpszichológus)

Nusser Eszter

(pszichológus)

Pedagógiai asszisztens

Friedrichné Csapó Judit

(általános iskolai tanító)